Pája a Cassie

Mít vlastního psa, jsem měla vysněné už od dítěte.

Mít vlastního psa jsem měla vysněné už od dítěte, avšak tento sen jsem si splnila až skoro ve svých 30 letech koupí fenky.

Původně jsem chtěla aktivního parťáka na toulky přírodou a nepřemýšlela jsem pořádně, že budeme něco dělat. Jednoho dne mi na fb vyskočila reklama na cvičák ve VM s kurzem pro štěňátka. Fence byly 4 měsíce, tak si říkám, proč to nezkusit, vždyť je to kousek, a že i skrze socializaci by to mohlo být super.

Strašně moc se mi líbil přístup trenérky Jany, a to že po skončení hodiny jsme štěňátka pouštěli spolu pod dohledem, moc hezky si všichni hráli. Všechno bylo ve veselém, ale naučném duchu. Poslušnost nás chytla natolik, že jsme se rozhodli pokračovat. Celkový důraz na provedení různých cviků a pečlivost, je někdy opravdu náročné, a kolikrát si říkám, že by se to takhle přesně brát ani nemuselo 😀 , ale výsledky jsou neskutečné. Opravdu jsme moc spokojení, a příležitost posouvat se dál a možnost i složení různých zkoušek je parádní. 

Tady člověk rozhodně nikdy nebude stát na místě a může posouvat své ambice a zkušenosti dál a dál 😊. Žádné násilí, ani práci pod tlakem tu nečekejte, vše se uzpůsobuje Vašemu pejskovi. Vše je v přátelském duchu, skvělé jsou intenzivky a tábory, to si vždy užijeme naplno, je tu opravdu super kolektiv. Začali jsme chodit i na hodiny agility, to nás chytlo neskutečně.

Museli jsme si samozřejmě zkusit všechny trenéry. Jak Ivku, Janču, tak i Dana. Každý se na výcvik kouká trošku z jiného úhlu, ale všichni stejným směrem a to, aby byl spokojený jak pejsek, tak i páníček.

Určitě si od každého vezmete to nejlepší 😊

Moc doporučuji!!!